Kdo je Majka

Věčná optimistka, která se ve všem snaží najít krásu a naději. Vášnivá podporovatelka zdravého těhotenství, porodu a láskyplného rodičovství…

Ze všeho nejvíc  jsem milující manželka svému muži a věřím, že nejlepší maminka našim báječným 4 synům. Ke dvěma z nich už vzhlížím nahoru a kdy mě přerostou i ti mladší dva, je jen otázka času.

$

Průvodkyně těhotenstvím, porodem a rodičovstvím

$

Dula a laktační poradkyně s dlouholetou praxí (od r. 2004)

$

Psychoterapeutka a rodinná terapeutka, lektorka řady kurzů pro rodiče s dětmi.

$

Jsem členkou České asociace dul, kde působím jako jedna z lektorek v kurzu pro nové duly i jako odborná konzultantka nových dul v počátcích jejich praxe.

$

Autorka prvního on-line předporodního kurzu v ČR a SR a on-line kurzů pro rodiče s dětmi.

$

Absolvovala jsem řadu kurzů a výcviků. Studovala jsem u německé porodní asistentky Ingeborg Stadelman, mexické porodní asistentky Naoli Vinaver, u fenomenálního porodníka Michela Odenta a Liliany Lammers z Velké Británie.

$

Absolvovala jsem 4 letý výcvik u psycholožky PhDr. Jiřiny Prekopové, díky tomu více rozumím emocím a tomu, co se děje uvnitř našich rodinných systémů a nás samotných.

$

Založila jsem brněnské Centrum Majka, které se postupně rozrostlo i o miniškolku s montessori prvky a první skutečně svobodnou sdruženou základní školu

$

Hostavala jsem v televizních pořadech pro ženy na ČT a TV Markíza.

$

Přispívám svými reportážemi do TV Relax.

$

Se svým mužem jsem založila Světový den těhotenství, při příležitosti kterého pravidelně organizujeme největší outdoorový Festival těhotenství a rodiny v ČR

$

Věnuji se poradenství, publikační i přednáškové činnosti.

$

Jsem členkou České laktační ligy a občanského sdružení Slovenské duly.

$

Vystupuji na konferencích (v minulosti třeba konference ČGPS ČLS JEP a SGPS SLS (Bratislava), konference Umenie byť ženou (Bratislava/Košice), Mezinárodní kongres „Láska a pevné objetí“ (Praha) a další.)

Let praxe

Doprovodů u porodu

Online projektů

Párů prošlo mými kurzy

Znáte mě z médií

Ráda mluvím o důležitých tématech v médiích. Hostavala jsem v televizních pořadech pro ženy v České Televizi, TV Markíza a TV Prima. Přispívám svými článkami do časopisů Těhule, Maminka a jiných. Věnuji se přednáškové činnosti na konferencích či ve školách

Jaký je můj příběh

Porod byl mou součástí už dávno předtím, než jsem se sama stala maminkou. Proudí mi v krvi po mé babičce porodní asistentce. Ač jsem tuto moudrou ženu nikdy neměla možnost potkat, byl mi od dětství předáván její vzkaz: „NENÍ NIC KRÁSNĚJŠÍHO, NEŽ RODIT DĚTI“ Skutečný rozměr těchto slov jsem si uvědomila při krásném a posilujícím porodu svého prvního syna. Opravdu není nic většího. V tu chvíli se narodily tři nové osoby – náš prvorozený syn, matka ve mě a otec v mém muži. Když jsem se však ohlédla za svým porodem, došlo mi, že prožít takový krásný zážitek není samozřejmostí. Už jako těhotná jsem se na porod opravdu těšila. Nemohla jsem se dočkat „toho největšího“, co mi od dětství bylo předáváno od mé babičky. K mému překvapení však vládl všude kolem strach. Porod jakoby byl obalen do neviditelné sítě strachu, obav a paniky. I já jsem věděla, že porod bolí, ale odmítla jsem uvěřit, že je to celé JEN o bolesti. Připadala jsem si jako ufon na jiné planetě, na planetě porodního strachu. Už tehdy se ve mě zrodilo přesvědčení, že chci pomáhat ženám, aby nešly k porodu jako na popravu. Vždyť je čeká největší výzva jejich života, kterou nemusí jen přežít, ale mohou si ji i prožít, nebo dokonce užít. A proto více než 15 let pokračuji v tradici své babičky a pomáhám ženám připravit se na to, co má šanci být tím největším momentem v jejich životech. Pokud si ony samy dovolí tomu uvěřit a chopit se této šance. Neslibuji bezbolestný porod. Nenabízím slova jako HYPNO, která mohou evokovat, že stačí být v nějaké hypnóze a ono se to stane za mě. Tak nějak samo, zatím co budu „pryč“. Nabízím však cestu objevení SVÉ VLASTNÍ SÍLY a možností, co vše mohu pro sebe udělat já sama. Jsem to totiž jen a jen já, kdo rodí. A já to dokážu, já to zvládnu.

Porodn balíky – BASIC, MEDIUM, VIP

Obleční pro novorozené miminko

Látkové přebalovací podložky

Unikátní kojící polštáře

Chceš se sejít individuálně?

Potkejme se v rámci společné osobní nebo online konzultace

Nam auctor consequat ex, non dignissim velit. Maecenas tincidunt volutpat commodo. Vestibulum dignissim purus purus, et efficitur mauris porttitor placerat. Donec rhoncus enim sed nulla imperdiet malesuada. Nam auctor consequat ex, non dignissim velit. Maecenas tincidunt volutpat commodo. Vestibulum dignissim purus purus, et efficitur mauris porttitor placerat. Donec rhoncus enim sed nulla imperdiet malesuada.

Vivamus lacus mauris, rutrum in nulla sed, euismod varius turpis. Fusce vel consequat orci. Vestibulum consequat nulla a turpis maximus tincidunt.

Donec rhoncus enim sed nulla imperdiet malesuada. Nunc pharetra urna a felis bibendum molestie. Vivamus lacus mauris, rutrum in nulla sed, euismod

Testimonials

What People are Saying

“A Great Find”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam eu ante eu lectus ornare porta.

Divi

“Fabulous food & flawless service”

Nunc molestie eros nec eros auctor, a dapibus diam iaculis. Aliquam erat volutpat. „

Bloom

“Another successful experience”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam eu ante eu lectus ornare porta.

Extra

„Speechless“

Nunc molestie eros nec eros auctor, a dapibus diam iaculis. Aliquam erat volutpat.“

Monarch